O nás

Dovoľte nám zoznámiť Vás s vínnou kultúrou a miestnym folklórom. Naším cieľom je Vaša spokojnosť a Vaše nezapomenuteľné zážitky.

Názov „ Cestujte s nami za vínom „ presne vystihuje náš zámer ponúknuť našim klientom, či už milovníkom vína, odborníkom pracujúcim v obore s vínom alebo laickej verejnosti, možnosť poznať víno zblízka priamo u vinára a na pár chvíľ sa nechať unášať krásou vínnej kultúry a pohostinnosti nášho kraja.

Vydajte sa s nami do typických  vinárskych oblastí na južnej Morave, západnom Slovensku a do ďalších miest, kde na slnkom zaliatych svahoch dozrávajú tie najkvalitnejšie vína. Zaistíme Vám kompletné služby súvisiace s poriadaním rôznych súkromých a firemných akcií priamo vo vínnych pivniciach, prípadne Vám môžeme akciu usporiadať u nás v reštaurácii v Holíči s priamou účasťou nášho sommeliéra.
Vezmeme Vás na výlet za zaujímavými vinárskymi akciami a pripravíme Vám krásne a nezabudnuteľné zážitky spojené s vínom.

Dovoľte preto našim odborníkom, aby Vás zoznámili so základmi vínnej technológie, s tradíciou pestovania vínnej révy a konzumáciou vína v tomto kraji. Naučte sa niečo viac o kultúre vína a pochutnajte si na kulinárskych dielach našich kuchárov, pripravených na to, aby Vás prekvapili tradičnými krajovými delikatesami alebo špecialitami medzinárodnej kuchyne a výjdite z našich končín bohatší o nielen jeden úplne nový zážitok.
 

Za celým projektom stojí a zabezpečuje ho náš sommeliér Jaroslav Příkazký,
ktorý Vás rád prevedie krajom vína a jeho kultúrou.